20 feb. 2013

Základná časť TIPSPORT EXTRALIGY 2012/2013 v znamení mladých hráčov, SLOVNAFT PLAY OFF TIPSPORT EXTRALIGA štartuje už v stredu


Základná časť TIPSPORT EXTRALIGY 2012/2013 v znamení mladých hráčov, SLOVNAFT PLAY OFF TIPSPORT EXTRALIGA štartuje už v stredu

Už o 2 dni čaká 8 najlepších extraligových klubov prvé zápasy SLOVNAFT PLAY OFF TIPSPORT EXTRALIGY. Základná časť jubilejného 20. ročníka TIPSPORT EXTRALIGY overila na ľade mladé posily a potvrdila formu skúsených hráčov.

„Všetci veľmi dobre vieme, že táto sezóna sa nerodila ľahko a pred, ale i počas základnej časti sa bojovalo nielen na ľade, ale aj mimo neho. Som hrdý na zástupcov všetkých extraligových klubov, ktorí zapracovali na tom, aby najvyššia slovenská hokejová súťaž mohla zapísať do histórie ďalšiu sezónu. Zároveň ma teší, že po odchode HC SLOVAN do KHL pribudli v rámci extraligy posily a súťaž nám omladla“ uviedol Vladimír Paštinský, riaditeľ spoločnosti PRO-HOKEJ, a.s.. Štatisticky sa priemer hráčov posunul oproti uplynulej sezóne smerom nadol a to o 2 roky.

 

Zaujímavé štatistiky základnej časti TIPSPORT EXTRALIGY 2012/2013:  

Najlepší strelec Roman Tománek (34 gólov)
Najproduktívnejší hráč Žigmund Pálffy (73 bodov)
Brankár s najväčším počtom čistých kont – Tomáš Tomek (8 shut-outs)
Hráč s najväčším počtom víťazných gólov – Lukáš Jurík (9)
Najviac gólov jedného hráča v zápase – Marcel Haščák a Kamil Brabenec (5)

 

Play Off opäť s dvoma partnermi a oficiálnym názvom SLOVNAFT PLAY OFF TIPSPORT EXTRALIGA

„V tejto sezóne sme paralelne titulárnym partnerom tak slovenskej, ako i českej extraligy. Naše partnerstvo v najvyššej slovenskej hokejovej lige v prvom rade vnímame ako podporu celoslovenského hokeja, ktorý v súčasnosti neprežíva ľahké časy “ uviedol Miroslav Baranec, marketingový riaditeľ spoločnosti TIPSPORT SK, a.s..  Rovnako ako  v základnej časti, aj v rámci Play Off, pripravila spoločnosť TIPSPORT SK pre návštevníkov štadiónov atraktívne súťaže. „ Pokračujeme v streleckých súťažiach na ľade počas prestávok, opäť sa bude žrebovať o tipovacie poukazy zdarma a pre najúspešnejšieho strelca z radov divákov je pripravený osobný automobil Škoda Rapid od Stávkovej kancelárie TIPSPORT“ potvrdil Miroslav Baranec.

Generálny partner záverečnej časti extraligy, spoločnosť SLOVNAFT, posilňuje v rámci Play Off interaktívnu komunikáciu s priaznivcami slovenského hokeja. „Za spoločnosť SLOVNAFT ako dlhoročného stabilného partnera súťaže, očakávame, že vyvrcholenie najvyššej domácej hokejovej súťaže prinesie  napínavé zápasy, veľa súťaživosti a zaplní hľadiská štadiónov. Pre fanúšikov sme podobne ako v minulej sezóne pripravili množstvo zaujímavých a zábavných aktivít“ povedal  Anton Molnár, riaditeľ Podnikovej a marketingovej komunikácie spoločnosti SLOVNAFT, a.s. Hokejoví priaznivci nájdu počas Play Off každý deň novinky a informácie zo zákulisia a z diania v jednotlivých kluboch, ako aj videá, zaujímavosti zo zápasov a aktuálne fotografie na facebookovej fanúšikovskej stránke SLOVNAFT PLAYOFF (https://www.facebook.com/SlovnaftPlayoff).

„Zatiaľ čo najlepšie hokejové tímy budú bojovať o majstrovský titul v extraligovej sezóne 2012/2013, fanúšikovia sa môžu zapojiť prostredníctvom Facebooku do tipovacej súťaže o zaujímavé ceny a hádať počet gólov v jednotlivých kolách Play Off.  Na záver budú všetci, ktorí si aspoň raz správne zatipovali, zaradení o žrebovania a palivovú kartu nabitú na sumu rovnajúcu sa počtu gólov počas celej SLOVNAFT PLAY OFF“ dodal Anton Molnár.  Prostredníctvom sociálnej siete Facebook bude prebiehať aj ďalšia zaujímavá aktivita – generátor rodinného prepojenia s aktuálnymi extraligovými hviezdami prostredníctvom profilovej fotografie.

Na sieti Instagram (#slovnaftplayoff) majú hokejoví priaznivci možnosť posielať a zdieľať svoje fotografie priamo zo zápasov prostredníctvom mobilných telefónov.

HERNÝ PLÁN 1.KOLA SLOVNAFT PLAY OFF TIPSPORT EXTRALIGY

6.3.2013 – začiatok série
HKM Zvolen – HC 05 Banská Bystrica
HC Košice – HK Poprad

8.3.2013 – začiatok série
HK Nitra – Dukla Trenčín
ŠHK 37 Piešťany – HK 36 Skalica

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.