11 júl. 2017

Vyžrebovali súboje prvých kôl Slovnaft Cupu 2017/2018


Vyžrebovali súboje prvých kôl Slovnaft Cupu 2017/2018

Žreb najvyššej slovenskej futbalovej pohárovej súťaže Slovnaft Cup 2017/2018, ktorý sa dnes uskutočnil v sídle Slovenského futbalového zväzu, vniesol do prvých troch kôl súťaže rôzne zaujímavé súboje. Prvé kolo odštartuje zápasmi 22. a 23. júla.

Obhajca prvenstva z minulého ročníka ŠK Slovan Bratislava sa predstaví v druhom kole v dueli s víťazom zápasu Dvory nad Žitavou – FKM Nové Zámky. Minuloročný vicemajster III. ligy FC Rohožník privíta v 2. kole na svojom štadióne MFK Skalica, Ivanka pri Dunaji bude zas hostiť v 2.kole ligový DAC 1904 Dunajská Streda.

Do pohárovej súťaže Slovnaft Cup sa tento rok prihlásil rekordný počet tímov. Vlani ich bolo 205, ich počet však na sezónu 2017/2018 vzrástol na 210. Ide tak o absolútne rekordný ročník, ktorého víťaz si zaistí miestenku v predkole Európskej ligy UEFA.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.