16 aug. 2011

Veľká cena Slovenskej republiky so Slovnaftom


Veľká cena Slovenskej republiky so Slovnaftom

Počas víkendu 19. až 21. augusta 2011 sa na okruhu pretekárskej dráhy Slovakia Ring v Orechovej Potôni uskutoční Veľká cena Slovenskej republiky - preteky cestných automobilov na okruhu.

Špičkoví jazdci a najlepšie tímy predvedú svoje umenie a výkon svojich strojov poháňaných prémiovými palivami od SLOVNAFTU, ktorý je generálnym partnerom podujatia ako aj samotného okruhu.

Najprestížnejšie tohtoročné automobilové podujatie na Slovensku nadväzuje na niekdajšiu slávu jedinečných motoristických pretekov. Najvýznamnejším pretekom, ktorý bude tento rok súčasťou Veľkej ceny sú preteky európskeho šampionátu FIA GT3 pod názvom Admiral GT3 Racing weekend, ktorý prináša so sebou na Slovensko po prvýkrát pretek celoeurópskeho formátu. Súčasťou  Veľkej ceny  budú aj preteky zóny strednej Európy (CEZ), European R cup (preteky automobilových špeciálov Radical) a preteky formúl D2 a D3. Medzi značkami áut, ktoré majú diváci na pretekoch možnosť vidieť, budú napríklad Lamborghini Gallardo, Aston Martin, Ferrari, Mercedes-Benz či Porsche, BMW Z4 a ďalšie.

Slovnaft prináša na okruh dynamiku vo forme značkového paliva EVO benzín, ktoré je vo svojej kategórii palivom špičkovej kvality. Jeho jedinečné úžitkové a jazdné vlastnosti spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky Asociácií výrobcov automobilov a motorov na kvalitu palív. Je to ideálne  vysoko oktánové palivo pre športové, pretekárske a súťažné automobily, ktoré najlepšie vedia využiť jeho špičkové jazdné vlastnosti.

Okrem kvalitného športového zážitku návštevníkov určite upúta a pobaví aj bohatý sprievodný program s množstvom atrakcii a zábavy, ktorý priláka okrem milovníkov rýchlych áut aj rodiny s deťmi a mladých ľudí.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.