14 aug. 2017

Svitko zvíťazil na HunGarian Baja 2017


Svitko zvíťazil na HunGarian Baja 2017

Slovenský motokrosový pretekár Štefan Svitko na KTM sa stal suverénnym víťazom podujatia HunGarian Baja 2017, ktoré boli súčasťou Svetového pohára v cross country rely.

Na náročnej trati v okolí maďarského mesta Veszprém triumfoval vo všetkých piatich etapách napriek tomu, že v prvej etape mal pád. Druhého Alessandra Ruosa z Talianska prekonal takmer o sedemnásť minút. „Ráno to nebolo dobré, keďže asi päťdesiat kilometrov po štarte som dostal šmyk, ale, našťastie, sa nič nestalo mne ani stroju. Približne tridsať kilometrov pred cieľom som mal ťažkosti so zadnou brzdou, takže to bolo ťažšie. Celkovo som rád z prvého titulu na HunGarian Baja,“ povedal Svitko na facebookovej stránke pretekov, ktoré boli súčasťou Svetového pohára v cross country rely. Preteky boli súčasťou prípravy Rely Dakar 2018.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.