27 júl. 2017

Svitko sa stal súčasťou VŠC Dukla


Svitko sa stal súčasťou VŠC Dukla

Jeden z najlepších motocyklových pretekárov sveta Štefan Svitko sa stal zmluvným športovcom Vojenského športového centra (VŠC) Dukla Banská Bystrica. Osemnásobný účastník Rely Dakar nemení hlavného partnera – Slovnaft. Zaradil sa však medzi športovcov armádneho vrcholového strediska a do konca roka by sa mal stať profesionálnym športovcom.

V Dukle Svitkovi ponúkli komplexnú profesionálnu regeneráciu, fyzioterapeutov, lekárov a diagnostiku. Riaditeľ VŠC Dukla Roman Benčík verí, že mu podmienky a služby Dukly pomôžu na vrcholnom podujatí Rely Dakar tak, aby skončil v súťaži motocyklov do tretieho miesta. Na Dakare v januári 2018 bude Svitko tradične jazdiť vo farbách Slovnaftu.

Všetkých uplynulých osem účastí na Rely Dakar – s fantastickým druhým miestom v uplynulom roku – absolvoval Svitko so Slovnaftom ako hlavným partnerom. Vďaka novým regeneračným možnostiam bude teraz lepšie pripravený nielen na Dakar, ale aj na ďalšie súťaže. Dakar však zostáva prvoradý. Odborníci z Dukly Banská Bystrica sú skúsení aj vo vysokohorskej a stredohorskej príprave, čo je vzhľadom na trať Dakaru, ktorá stúpa do extrémnych výšok nad 4000 m.n.m, pre Svitka zvlášť užitočné.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.