11 mar. 2015

Študenti majú možnosť vybudovať rafinériu


Študenti majú možnosť vybudovať rafinériu

Založiť si rafinériu, vymyslieť ako bude fungovať, aké produkty bude vyrábať. Možno to nie je snom každého z nás, avšak šikovného študenta, ktorého fascinuje ropný a petrochemický priemysel, môže táto výzva lákať. Zatiaľ by však nešlo o skutočnosť, ale o projekt v súťaži Skupiny MOL - Freshhh 2015, ktorá práve štartuje.

„Zabávaj sa naplno. Pracuj naplno.“ – to je motto súťažného programu pre vysokoškolákov, ktorí majú možnosť podať svoje prihlášky od 9. marca do 4. apríla na webovej stránke www.freshhh.net. Trojčlenné tímy z celého sveta budú v rámci neho riešiť v troch kolách online úlohy z oblasti ropného a plynárenského priemyslu, ktoré im zadá Skupina MOL.

Bude sa bojovať o veľa. O finančnú odmenu pre najlepšie tri tímy spolu v hodnote 25 000 €, o možnosť stať sa účastníkom finálového kola, na ktorom sa už tradične v Budapešti zídu tí najúspešnejší, o miesto stážistu v rafinériách spadajúcich pod Skupinu MOL, no pre tých skutočne najlepších čaká dokonca miesto v programe Growww. Vďaka nemu majú absolventi vysokých škôl možnosť bezprostredne po ukončení štúdia začať pracovať pre poprednú medzinárodnú ropnú a petrochemickú spoločnosť.

Program Freshhh v číslach:

  • odštartoval už 9. úspešný ročník
  • za posledných osem rokov zúčastnilo viac ako 10 000 študentov zo 70 krajín
  • jeho najšikovnejší účastníci majú možnosť zabojovať aj o 44 pracovných miesto, ktoré ponúka Skupina Slovnaft

Fotogaléria

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.