25 apr. 2013

Stretnite sa s pretekárom Norbertom Micheliszom v Slovnaft Friends Zone na WTCC


Stretnite sa s pretekárom Norbertom Micheliszom v Slovnaft Friends Zone na WTCC

Automobilový pretekár Norbert Michelisz sa už tento víkend predstaví divákom nielen na pretekoch prestížneho seriálu Majstrovstiev sveta cestných automobilov (WTCC) na Slovakia Ringu.

Ale fanúšikovia rýchlych automobilov sa s ním budú môcť aj osobne stretnúť v stánku Slovnaftu počas tohto podujatia. Pokiaľ zájdete do Slovnaft Friends Zone pri hlavnom vchode do areálu v sobotu 27. apríla o 17:00, budete mať možnosť tohto úspešného maďarského jazdca pozdraviť a odfotografovať sa s ním.

V Slovnaft Friends Zone čaká návštevníkov 27. a 28. apríla, počas celého trvania najvýznamnejších automobilových pretekov na Slovensku, viacero podujatí a atrakcií. Pre deti je pripravený veľký skákací hrad, pre priaznivcov rýchlych áut zase závodný špeciál K1 ATTACK. A navyše si všetci budú môcť vyskúšať koleso šťastia, kde sú pre deti aj dospelých pripravené zaujímavé ceny. Slovnaft je už po druhý raz jedným z hlavných partnerov prestížnych pretekov FIA WTCC na Slovakia Ringu.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.