21 feb. 2015

Štefan Svitko rozdával autogramy vo veľkom


Štefan Svitko rozdával autogramy vo veľkom

Podpis motocyklového jazdca SLOVNAFT Teamu, ktorý v súčasnosti patrí k svetovej špičke, ste si mohli zadovážiť cez víkend v jednom z bratislavských nákupných centier.

Piaty muž tohtoročnej rely Dakar osobne potešil svojou prítomnosťou nie len priaznivcov tohto druhu športu.  Bratislava bola jeho zastávkou na ceste z Francúzska, kde si Štefan Svitko vyzdvihol motorku KTM 40 Replica a tiež sprievodné vozidlo, ktoré spoločne docestovali loďou z Južnej Ameriky.

Počas autogramiády neodpovedal len na otázky dospelých fanúšikov, práve mašina z Dakaru zaujímala aj tých menších. Vďaka vyrozprávaniu zážitkov najúspešnejšieho slovenského motocyklového jazdca sa o prestížnych off-roadových pretekoch, ktoré sa pred niekoľkými rokmi presunuli na juhoafrický kontinent, dozvedeli aj tí, ktorí o rely Dakar toho doposiaľ veľa nevedeli. No ako sa hovorí, predsa je len lepšie raz vidieť ako sto krát počuť.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.