27 jún. 2013

Šťava zo Slovnaftu pre Bažant Pohodu


Šťava zo Slovnaftu pre Bažant Pohodu

Spoločnosť Slovnaft aj tento rok dodá naftu pre generátory, ktoré poháňajú najväčší slovenský letný hudobný festival Bažant Pohoda.

Energia zo Slovnaftu bude napájať nielen festivalové pódiá s kapelami, ale oživí aj stánky s občerstvením, či sprievodné atrakcie pre návštevníkov.

Slovnaft rozhýbe aj návštevníkov festivalu podporou autobusovej kyvadlovej dopravy z Trenčína na Pohodu. Cena lístkov denných a nočných spojov bude znížená na 50 centov. Pre tých, ktorí pôjdu na festival vlastným autom, Slovnaft pripravil na vybraných čerpacích staniciach špeciálnu akciu. Ak na niektorej z troch čerpacích staníc SLOVNAFT v Trenčíne alebo na čerpacej stanici Zeleneč na diaľnici D1 minú za tovar alebo služby aspoň za 12 eur, dostanú ako darček slnečnú clonu do auta. Pri odchode v posledný deň festivalu si budú môcť na vybraných čerpacích staniciach Slovnaftu (Trenčín – Záblatie, Trenčín – Za mostami, Trenčín – Žemberov dom, Zamarovce, Bánovce, Žilina – Kragujevská, Bratislava – Zlaté piesky) zameniť kupón, ktorý dostanú od hostesiek počas festivalu, za bezplatný energetický EVO drink.

Slovnaft chce aj na Pohode prispieť k bezpečnej jazde. Preto bude pred hlavným vchodom na Pohodu a na parkovisku automobilov testovať vodičov v spolupráci s partnermi – spoločnosťou Orange a Slovakia Ringom na alkohol, poskytovať im rady o bezpečnej jazde a informovať o rozdieloch v kvalite palív, mazív a autochemikálií. Kto bude chcieť, tomu hostesky Slovnaftu umyjú okná na autách a dolejú kvapalinu do ostrekovačov.

„Partnermi Pohody sme už tretí rok. Sme radi, že môžeme prispieť k neopakovateľnej a jedinečnej atmosfére, ktorá Pohodu zaradila medzi najlepšie festivaly na svete,“ povedal Anton Molnár, hovorca a riaditeľ Podnikovej a marketingovej komunikácie SLOVNAFT, a.s.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.