14 apr. 2014

Slovnaftáčik získal prestížne ocenenie Via Bona Slovakia


Slovnaftáčik získal prestížne ocenenie Via Bona Slovakia

V konkurencii najvýznamnejších slovenských firiem získali jasle a škôlka Slovnaftáčik vo Vlčom hrdle pre Slovnaft prestížne ocenenie Via Bona Slovakia 2013. Tento pekný projekt zvíťazil v kategórii Skvelý zamestnávateľ.

Slovnaftáčik bojoval o úspech v konkurencii 52 nominácií, za ktorými stáli prevažne silné a veľké firmy. Víťazstvo je ocenením celého projektového tímu, zloženého z viacerých útvarov Slovnaftu, ktorý vyvinul veľké úsilie na uskutočnenie projektu a jeho členovia pomáhali aj ako dobrovoľníci.

Jasle a škôlka Slovnaftáčik v blízkosti Slovnaftu uľahčujú ženám nástup späť do práce po rodičovskej dovolenke. Rekonštrukciou starých nevyužívaných priestorov blízkeho učilišťa vzniklo moderné zariadenie pre deti zamestnancov, ale aj rodiny z okolia. Škôlka má prispôsobenú otváraciu dobu pracovnému času zamestnancov a hovorí sa v nej troma jazykmi – okrem slovenčiny aj po maďarsky a po anglicky.

Slovnaft sa stal v uplynulých rokoch laureátom ocenenia Via Bona Slovakia, udeľovaného inšpiratívnym projektom, už dvakrát. Ocenenie získal za etický kódex (2008) a za program EIFFEL (2009). Tretie ocenenie za jasle a škôlku Slovnaftáčik potvrdzuje pozíciu Slovnaftu ako zodpovedného zamestnávateľa, ktorý má zmapované potreby svojich zamestnancov a reaguje na ne konkrétnymi krokmi.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.