21 jún. 2012

Slovnaft rozhýbe festival Pohoda


Slovnaft rozhýbe festival Pohoda

Rovnako ako vlani, aj tento rok je Slovnaft partnerom energie obľúbeného festivalu Pohoda. Bude zásobovať naftou generátory na všetkých stageoch ako aj festivalových stánkoch a sprievodných atrakciách.

Okrem toho tento rok Slovnaft podporí tiež špeciálnu festivalovú autobusovú dopravu z vybraných miest Slovenska a rovnako čoraz obľúbenejšie zdieľanie vozidiel (car sharing).

Spiatočný cestovný lístok na festivalové autobusové spojenia z Bratislavy, Nitry, Nových Zámkov, Piešťan, Trnavy, Dunajskej Stredy, Galanty a Komárna, ktoré budú dotované Slovnaftom, bude stáť len 5 eur. Okrem toho, že cestujúci ušetria na cestovných nákladoch, zakúpením dotovaných lístkov prispejú aj na dobrú vec. Výťažok z cestovného bude totiž celý venovaný na dobročinné účely. Tí, ktorí si kúpili lístky na festivalové spoje z týchto vybraných miest už v predstihu, budú môcť požiadať o preplatenie rozdielu ceny priamo na festivale, po predložení cestovného lístka v Slovnaft stane.

Pre tých, ktorí chcú na dopravu využiť pohodlie osobného auta a pritom ušetriť peniaze, dnes Slovnaft spustil na facebooku aplikáciu Palec a batoh (www.palecabatoh.sk). Aplikácia umožňuje návštevníkom festivalu zdieľať odvoz a dovoz na festival osobnými autami. Vodiči, ako aj potenciálni „stopári“, sa môžu prostredníctvom aplikácie vzájomne kontaktovať, a podeliť sa tak o náklady za pohonné hmoty.

Ďalšou novinkou z dielne Slovnaftu bude značenie jednotlivých sektorov parkoviska na trenčianskom letisku. „Táto myšlienka vznikla spontánne po tom, ako sa tam minulý rok túlal náš kolega a nevedel nájsť v spleti uličiek zaparkovaných áut to svoje. Veríme, že značenie jednotlivých radov sprehľadní parkovací systém,“ povedala Hana Kukučková z Podnikovej komunikácie SLOVNAFT, a.s.

Sprievodné atrakcie festivalu doplní aj stan Slovnaft friend zone. Návštevníci sa môžu tešiť na vežu s lezeckou stenou a maľovanie na plátno vo výške, ktoré bude možné absolvovať zavesený na lane. „Pre fanúšikov motoristického športu sme pripravili Dakar zone s expozíciou, kde sa bude možné odfotografovať, zajazdiť si na race simulátoroch alebo zaskákať si na  motostickoch. Pre tých, ktorí si budú chcieť oddýchnuť a zrelaxovať, budú pripravené lehátka a osviežujúce nealko kokteily  podávané vo Virgin bare,“ doplnila informácie o aktivitách Slovnaftu na festivale Pohoda Hana Kukučková.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.