02 júl. 2010

Slovnaft pomáha ľuďom postihnutým povodňami


Slovnaft pomáha ľuďom postihnutým povodňami

Obyvateľov Slovenska sužujú následky mohutných prívalových dažďov, ktoré v uplynulých dvoch mesiacoch spôsobili vo viacerých obciach a mestách rozsiahle povodne.

Na pomoc ľuďom z postihnutých oblastí sa Slovnaft zapojil do dvoch verejných zbierok a poskytol priamy finančný dar obci Kapušany.

Slovnaft podporil verejnú zbierku občianskeho združenia Človek v ohrození – SOS Povodne 2010, prostredníctvom ktorej smeruje pomoc do regiónov Spiš, Šariš, Zemplín a okolie Košíc. Peniaze sú prioritne využívané na vysúšanie zaplavených obydlí a opravu poškodenej infraštruktúry.  Na východe Slovenska povodne zasiahli aj obec Kapušany, ktorej Slovnaft poskytol priamu pomoc vo výške 10 000 eur.

Spolupatričnosť s ľuďmi postihnutými záplavami vyjadrili aj zamestnanci spoločnosti. Do verejnej zbierky fondu Slovenského Červeného kríža Ľudia ľudom doposiaľ slovnaftári prispeli sumou 6663 eur.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.