24 apr. 2014

SLOVNAFT Play off vyhrali Košice


SLOVNAFT Play off vyhrali Košice

V najvyššej domácej hokejovej súťaži sa v sezóne 2013/2014 stali majstrami Slovenska hokejisti HC Košice.

V rozhodujúcom siedmom finálovom súboji SLOVNAFT Play off zdolali na domácom ľade súperov z Nitry 6:0 (1:0, 4:0, 1:0) a dramatickú finálovú sériu vyhrali 4:3 na zápasy. Hlavným partnerom hokejovej extraligy a generálním partnerom jej záverečnej časti bola už tradične spoločnosť SLOVNAFT, a.s.

Košičania pridali do klubovej zbierky siedmy majstrovský titul, prvý po dvoch rokoch. Vlani aj predvlani sa museli uspokojiť so striebrom. K titulu získali aj bonus: účasť v novotvoriacej sa Lige majstrov. Slovenský šampión by mal dostať jednu z dvoch voľných kariet v tejto celoeurópskej súťaži pre ročník 2014/2015.

Košickí hokejisti sa siedmym titulom už výrazne priblížili najúspešnejšiemu slovenskému klubu Slovanu Bratislava, ktorý získal v ére samostatnosti osem majstrovských pohárov.

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s., je stabilným partnerom najvyššej hokejovej súťaže už od roku 2007. Na niekoľko rokov sa ujala aj juniorskej Extraligy a podporila mladé slovenské hokejové talenty. V roku 2007 Slovnaft tiež potvrdil svoju dlhodobú pozíciu generálneho partnera slovenskej hokejovej reprezentácie až do roku 2011. Podľa tohto silného podporovateľa najobľúbenejšieho športu na Slovensku je pomenovaná SLOVNAFT Arena – domovská stánok HC Slovan a dejisko zápasov KHL.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.