05 mar. 2012

SLOVNAFT PLAY OFF – súboj najlepších o absolútne víťazstvo sa začína


SLOVNAFT PLAY OFF – súboj najlepších o absolútne víťazstvo sa začína

Zápasy základnej časti TIPSPORT EXTRALIGY v sezóne 2011/2012 prilákali na zimné štadióny viac divákov ako tomu bolo za posledné dva roky. Oproti minulej sezóne sa zvýšil počet divákov, a to zo 698 835 na 729 983 divákov.

V praxi to znamená, že svoje favorizované teamy prišlo podporiť o 31 148 divákov viac, a to napriek tomu, že sa odohralo o 20 zápasov menej, ako v uplynulej sezóne. Najvyššia účasť bola zaznamenaná v rámci zápasov HC SLOVAN – HK Autofinance Poprad a HC SLOVAN – HK 36 SKALICA. Už o 2 dni čakajú 8 najlepších extraligových klubov prvé zápasy SLOVNAFT PLAY OFF TIPSPORT EXTRALIGY.

„Táto sezóna sa nerodila ľahko a mnohé kluby museli zabojovať o svoju pozíciu v rámci extraligy nielen na ľade, ale aj pred sponzormi. O to viac si vážime podporu zo strany fanúšikov. Vysoká návštevnosť jednotlivých zápasov základnej časti TPSPORT EXTRALIGY je zároveň  záväzkom neustále zvyšovať kvalitu našej najvyššej hokejovej súťaže“ povedal Maroš Krajči, predseda predstavenstva spoločnosti PRO HOKEJ, a.s..

 

Zaujímavé štatistiky základnej časti TIPSPORT EXTRALIGY 2011/2012:

Najlepší strelec základnej časti extraligy Martin Kuľha                                                         (31 gólov)
Najproduktívnejší hráč Žigmund Pálffy                                                                                     (83 bodov )
Brankár s najväčším počtom čistých kont – Branislav Konrád                                            (7 shut-outs)
Hráč s najväčším počtom víťazných gólov – Žigmund Pálffy                                               (8)
Zápas s najväčším počtom gólov – 11.12.2011 HK Nitra- MHC MOUNTFIELD              (8:6)
29.9.2011   HK ORANGE 20 – HC Košice               (3:11)

 

Porovnanie návštevnosti zápasov základnej časti za uplynulé 3 sezóny:
Sezóna                                      Počet divákov                          Počet zápasov      
2009/2010                                723 001                                             300
2010/2011                                698 835                                             300
2011/2012                                729 983                                             280

 

Play Off po prvý krát s dvoma partnermi a oficiálnym názvom SLOVNAFT PLAY OFF TIPSPORT EXTRALIGA

Priebeh základnej časti TIPSPORT EXTRALIGY vníma pozitívne aj nový generálny partner súťaže, spoločnosť TIPSPORT SK, a.s., ktorá sa snažila zatraktívniť jednotlivé kolá súťaže diváckymi súťažami i atraktívnymi hosteskami z TIPSPORT TEAMU. „Počas základnej časti TIPSPORT EXTRALIGY bolo horúco nielen na štadiónoch, ale aj v našich 700 pobočkách po celom Slovensku. V tomto trende chceme pokračovať a v rámci Play Off chystáme pre divákov mimoriadne atraktívnu súťaž o osobný automobil Peugeot 308“ potvrdil Miroslav Baranec, marketingový riaditeľ spoločnosti TIPSPORT SK.  Súťaž sa začne už vo štvrťfinále Play Off, kedy budú na každom štadióne počas druhej prestávky nainštalované špeciálne bránky. V rámci súťaže budú vyžrebovaní traja návštevníci zápasov. Ich úlohou bude streliť 5x na bránku za asistencie dievčat z TIPSPORT TEAMU. Za každú strelu získa úspešný strelec tipovací poukaz v hodnote 10 EUR. „V prípade ak sa nájde šikovný strelec, ktorému sa podarí trafiť všetkých 5 striel z 5, automaticky vyhráva spomínané auto“ potvrdil Miroslav Baranec.

Začiatok PLAY OFF je naplánovaný na 7.3.2012 a okrem oficiálneho názvu súťaže TIPSPORT EXTRALIGA, ponesie aj názov podľa hlavného partnera súťaže a zároveň generálneho partnera, spoločnosti  SLOVNAFT, a.s.. 

„Naša spoločnosť chce  odmeniť čo najviac aktívnych fanúšikov. Počas všetkých duelov Play Off chceme realizovať pre hokejových fanúšikov a návštevníkov zábavnú aktivitu. Fanúšikovia sa budú môcť počas prestávok odfotiť so „SLOVNAFT PLAY OFF hokejovým hrdinom“. Ak nám následne zašlú svoju  fotografiu na adresu [email protected], získajú od nás hokejový darček. Odmeníme každého! Veríme, že  Play Off prinesie na štadióny veľa súťaživosti, dravosti, bojovnosti a zaujímavých hráčskych momentov“ povedal  Anton Molnár, riaditeľ Podnikovej komunikácie spoločnosti SLOVNAFT, a.s.. Play Off časť tak prostredníctvom dvoch partnerov prinesie so sebou ešte viac dynamiky na ľade, ale aj medzi divákov a fanúšikov jednotlivých klubov.

 

HERNÝ PLÁN 1.KOLA SLOVNAFT PLAY OFF TIPSPORT EXTRALIGY

7.3.2012
HC Košice – HC 05 Banská Bystrica
HK 36 Skalica – HKM a.s. Zvolen

9.3.2012
HC SLOVAN Bratislava – MsHK Žilina
HK Poprad – Dukla Trenčín

 

SLOVNAFT PLAY OFF TIPSPORT EXTRALIGA NA ŠPORT1 A ŠPORT2

Vysielateľ televíznych kanálov ŠPORT1 a SPORT2 plánuje v rámci Play Off vysielať zápasy zo všetkých hracích dní. Do finále tak spolu odvysiela spolu približne 30 zápasov na oboch kanáloch live, ale i zo záznamov. Všetky live vysielané zápasy začnú vždy o 18.00h a budú vysielané vo vysokokvalitnom obrazovom formáte 16:9. Jednotlivými duelmi budú sprevádzať skúsení komentátori – Juraj Kušnír a Pavol Gašpar.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.