29 júl. 2021

Slovnaft odviezol deti na stretnutie so Shakespearom


Slovnaft odviezol deti na stretnutie so Shakespearom

Letné shakespearovské slávnosti oživili Bratislavský hrad nielen večernými predstaveniami najväčšieho divadelného autora všetkých čias, ale po štvrtý raz aj rozprávkami.

Projekt Shakespeare s deťmi na hrade je počas víkendov určený pre najmenších divákov. Využíva dekorácie slávnych Shakespearových hier na klasické rozprávky ako Vlk a kozliatka, či Kocúr v čižmách, ale aj sci-fi rozprávku Na zemi dobre mi, ktorá deťom prináša pohľad „zvonka“ na človeka a jeho správanie k planéte.

Shakespearovský projekt okúzlil aj deti z detských domovov z okolia hlavného mesta. Na Bratislavský hrad ich doviezol Slovnaft v spolupráci so SAD Dunajská Streda, aby mohli zažiť ozajstnú divadelnú atmosféru vo veľkolepých historických priestoroch nádvoria Bratislavského hradu a ponoriť sa na chvíľu do iného sveta.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.