04 jún. 2014

Slovnaft na food festivaloch


Slovnaft na food festivaloch

Slovnaft a kulinárske špeciality? Áno – spoločnosť Slovnaft sa opäť prezentovala na dvoch bratislavských food festivaloch

Na Slovak food festivale, ktorý sa uskutočnil posledný májový víkend na Bratislavskom hrade, a na Gurmán feste, ktorý bol o týždeň neskôr na bratislavskej Dostihovej dráhe. Lepšie povedané – spoločnosť tam prezentovala svoj ekologický projekt Aj kvapka oleja sa ráta, v rámci ktorého zbiera od občanov použitý kuchynský olej na vybraných čerpacích staniciach. Mnohí návštevníci festivalov už projekt poznali, no pre niektorých bol novinkou. Našli sa aj takí, ktorí priamo na festival priniesli použitý olej zo svojich kuchýň a po jeho odovzdaní získali od Slovnaftu malý darček. Spoločnosť Slovnaft spustila tento ekologický projekt v roku 2011 a odvtedy sme od občanov vyzbierali viac ako 2500 litrov použitého kuchynského oleja. Použitý kuchynský olej sa po úpravách používa na výrobu biozložky, ktorá sa pridáva do motorovej nafty.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.