25 mar. 2015

Slovnaft Arena štvrtým najnavštevovanejším hokejovým stánkom!


Slovnaft Arena štvrtým najnavštevovanejším hokejovým stánkom!

Bratislavská Slovnaft Arena sa veru nemá za čo hanbiť. Aj napriek klesajúcemu výkonu počas tretej sezóny v KHL prišlo HC Slovan podporiť v priemere až takmer 9000 fanúšikov na jeden zápas, čo ju zaradilo na štvrté miesto v tabuľke návštevnosti v najprestížnejšej kontinentálnej lige. Z tridsiatich zápasov základnej časti Slovnaft Arena praskala vo švíkoch až desať krát.

Ani medzi všetkými európskymi hokejovými arénami sa nestráca. Po kluboch ako SC Bern, Dinamo Minsk, Eisbären Berlín, SKA Petrohrad, Adler Mannheim, Kolín Haie, Jokerit Helsinki, Zürich SC Lions a Frölunda Göteborg sa Slovnaft Arena v návštevnosti ocitla na krásnom siedmom mieste.

Zápasy základnej časti KHL za jej sedem rokov existencie zaznamenali stúpajúci záujem verejnosti o priamu účasť na nich. V tomto ročníku bolo totižto predaných vyše 5,3 mil. lístkov, čo je v priemere 6403 divákov na jeden zápas.

Fotogaléria

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.