08 sep. 2011

SLOVNAFT, a.s., dlhodobý partner slovenského hokeja, smúti


SLOVNAFT, a.s., dlhodobý partner slovenského hokeja, smúti

Aj spoločnosť SLOVNAFT, a.s., dlhodobý stabilný partner slovenského vrcholového hokeja, pociťuje hlboký žiaľ nad tragickou smrťou Pavla Demitru (36) pri leteckom nešťastí 7. septembra 2011 počas letu hráčov ruského hokejového tímu Lokomotiv Jaroslavľ na úvodný zápas novej sezóny Kontinentálnej hokejovej ligy.

Vyjadrujeme úprimnú sústrasť jeho blízkym, pre ktorých Pavol Demitra znamenal ešte viac ako pre fanúšikov hokeja, pretože bol pre nich milovaným a nenahraditeľným človekom – synom, manželom, otcom, priateľom.

Smútime spolu s celým hokejovým Slovenskom za významnou športovou osobnosťou. Svet prišiel o vynikajúceho hokejistu, ktorý si získal rešpekt svojím intelektom, rozvahou a neagresívnym spôsobom hry. Hráč zámorskej NHL, účastník MS 1996, 2003, 2004, 2005, 2007 a 2011, zimných olympijských hier 2002, 2006 a 2010 a Svetového pohára 1996 a 2004, stelesňoval všetky hodnoty, pre ktoré SLOVNAFT, a.s., hokej podporuje. Vždy bol tímovým hráčom, vždy sa snažil podať čo najlepší výkon a vždy sa chcel ďalej zlepšovať. Jeho hokejovú genialitu dopĺňala ľudská povaha. Pavol Demitra bol dobrým človekom.

S úctou sa skláňame pred pamiatkou Pavla Demitru. V histórii hokeja zostane jeho meno navždy zapísané zlatým písmom, vyhradeným pre ozajstných velikánov.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.