06 sep. 2011

Slovenský pohár sa mení na SLOVNAFT CUP


Slovenský pohár sa mení na SLOVNAFT CUP

Spoločnosť Slovnaft sa v sezóne 2011/2012 stáva generálnym reklamným partnerom najvyššej slovenskej pohárovej súťaže vo futbale. Už štvrťfinálové kolo 43. ročníka pohára bude niesť titulárny názov súťaže - SLOVNAFT CUP.

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s., vstupuje do ďalšieho slovenského masového športu – futbalu. Týmto krokom sa Slovnaft stáva prvou spoločnosťou v histórii pohára, ktorý bude niesť jej meno a zároveň prispeje k rozvoju jedného z najpopulárnejších športov na Slovensku.

„Pre spoločnosť SLOVNAFT, a.s., sa dnes začína nová etapa v úlohe generálneho reklamného partnera Slovenského pohára. Veríme, že toto partnerstvo bude prínosom pre slovenský futbal a všetkých jeho priaznivcov, prispeje k ekonomickej stabilizácii a skvalitneniu súťaže. Futbalu, ale predovšetkým jeho fanúšikom, prajeme atraktívnu, dobrými výsledkami a výkonmi nabitú sezónu,“ povedal Oszkar Világi, generálny riaditeľ  spoločnosti SLOVNAFT, a.s., a vyjadril nádej, že nová sezóna bude minimálne taká vydarená ako predošlá.

Prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik uviedol: “Získanie generálneho reklamného  partnera pre našu pohárovú súťaž je potvrdením úsilia nového vedenia SFZ získať pre podporu futbalu nových partnerov, vďaka ktorým môžeme dodať nášmu “poháru” s viac ako 40 ročnou históriou potrebnú imidžovú a aj marketingovú podporu. Víťaz SLOVNAFT CUPu má zaručenú účasť v pohárových súťažiach UEFA a je naším cieľom, aby tá naša súťaž bola pre neho dobrou prípravou vrátane všetkého, čo sa týka organizácie, propagácie, vizualizácie a marketingu súťažných stretnutí. Teším sa z tejto spolupráce a všetkým tímom v SLOVNAFT CUPe prajem, aby aj svojimi výkonmi pozdvihli úroveň tejto súťaže na vyšší stupeň.”

Slovenský pohár je pohárová súťaž organizovaná Slovenským futbalovým zväzom od roku 1970. Najviac (celkovo dvanásť) víťazstiev v ňom získal  futbalový klub ŠK Slovan Bratislava, ktorý v tomto ročníku aj titul obhajuje.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.