04 sep. 2017

Revitalizácia zelene v Kľačanoch


Revitalizácia zelene v Kľačanoch

Ďalším úspešným projektom v skupinovej dobrovoľníckej súťaži je projekt revitalizácie zelene v termináli Kľačany. V skutočnosti si v Kľačanoch urobili až dve dobrovoľnícke akcie – prípravu terénu a samotnú výsadbu novej zelene, čo podporila Skupina MOL.

Cieľom projektu bolo zrevitalizovať a skrášliť okolie vstupu do terminálu kadiaľ denne prechádzajú zamestnanci, návštevy a dodávatelia SLOVNAFT, a. s., v blízkosti sa nachádza autobusová zastávka. Bolo potrebné v prvom rade odstrániť starý, zanedbaný porast a následne zrealizovať novú výsadbu okrasných drevín a kvetov.

„Na jednej strane bolo potešenie, že náš projekt bol vybraný z takého množstva žiadostí. Na druhej strane zodpovednosť, aby sme to zvládli v takom rozsahu a termíne. Vďaka spolupráci a oduševneniu celého pracovného kolektívu sa nám to podarilo a výsledok teší nielen nás, ale aj našich partnerov a zákazníkov,“ hovorí ambasádor projektu a vedúci terminálu Kľačany, Miroslav Furka. Garant projektu, Milan Hronec, Ekopolis doplnil: „Inak, bola to skvelá akcia, máte v Kľačanoch milých a šikovných kolegov, cítili sme sa tam aj s Luckou veľmi príjemne. Úprimne povedané, keď Lucka všetko rozložila na miesta, (rastliny) tak som neveril, že to dáme celé… O to väčšia je radosť a verím, že z výsledku budete mať už len radosť.“

Pohľad dobrovoľníkov z terminálu Kľačany

„Nemysleli sme si, že s výsadbou bude tak veľa práce, o to viac nás teší výsledok. Teraz sa budeme tešiť, ako sa to pekne rozrastie“ (Jana Rehová)

„Keď som o 15:00 vyšla pred dvere ABčky a zbadala pohľady mojich kolegov, neverila som, že to množstvo rastlín dokážeme vysadiť a myslela som si, že budeme v práci aj nocovať, no prišla 19ta hodina a my sme si pri malom občerstvení povedali, super, že sme to tak zvládli.“ (Slavomíra Barčáková)

„Výborná akcia, ktorá ešte viac utužila náš skvelý kolektív.“ (Kristína Hanusová)

„Perfektne zorganizovaná akcia, pochvala všetkým, hlavne mojim kolegom, že sme to takto zvládli.“ (Kristína Hanusová)
„Som rada že som mohla byť súčasťou kolektívu, ktorý sa bez váhania zapojil do realizácie projektu Revitalizácie zelene v termináli Kľačany….“ (Slavomíra Barčáková)

„Po získaní „príspevku na dobrú vec“ čakal terminál Kľačany projekt na skrášlenie priestoru okrasnou záhradkou. Uvedená dobročinná činnosť dopadla na výbornú, priestor je oveľa krajší a zamestnanci zažili kopec zábavy počas realizácie.“ (Erik Rojko)

„Projekt má krásnu myšlienku, ktorú sa nám podarilo zrealizovať za pomoci všetkých kolegov. Tým patrí veľká vďaka za snahu a ochotu hlavne pri výsadbe rastlín!“ (Roman Durdiak)

„Tešíme sa, že je výsledok našej práce očividný a že vstup do Terminálu Kľačany reprezentuje úsilie našej práce a slúži všetkým zamestnancom areálu a všetkým ostatným ľuďom, ktorí k nám prídu.“ (Slavomíra a Janka)

Galéria

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.