Zlatý AMOS

Školstvo

22/38
Zlatý AMOS

Ako zlatý partner sa každoročne podieľame na celoslovenskej ankete o najlepšieho učiteľa a učiteľku na Slovensku, organizovanej občianskym združením ADEVYK a ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR.

Cieľom projektu je predovšetkým popularizácia učiteľov, ktorí podľa hodnotenia žiakov významne prispievajú k vytváraniu kvalitného vzťahu medzi žiakmi a učiteľmi. Anketa vedie žiakov k tomu, aby ukázali celému Slovensku svojich učiteľov, ktorí im dávajú do života nie len vedomosti, ale aj dobrú výchovu.

K tradícii oceňovania učiteľov za aktívnej účasti žiakov prispievame oceňovaním najlepšieho učiteľa chémie, fyziky a matematiky, aby sme aj takouto formou poďakovali kvalitným pedagógom za zvyšovanie vzdelanostnej úrovne v týchto, pre dnešnú mládež, málo atraktívnych odboroch.

Výsledky aktuálneho ročníka a bližšie informácie o ďalšom ročníku nájdete na www.zlatyamos.sk.

Fotogaléria

    Články o projekte

    Kontakt

    Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

    Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

    Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.