Slovnaft pomáha ľuďom postihnutým povodňami

Komunity

29/38
Slovnaft pomáha ľuďom postihnutým povodňami

Obyvateľov Slovenska sužovali v roku 2010 následky mohutných prívalových dažďov, ktoré počas dvoch mesiacoch spôsobili vo viacerých obciach a mestách rozsiahle povodne.

Na pomoc ľuďom z postihnutých oblastí sme sa zapojili do dvoch verejných zbierok a poskytli sme priamy finančný dar obci Kapušany. Podporili sme verejnú zbierku občianskeho združenia Človek v ohrození – SOS Povodne 2010, prostredníctvom ktorej smerovala pomoc do regiónov Spiš, Šariš, Zemplín a okolie Košíc. Peniaze boli prioritne využívané na vysúšanie zaplavených obydlí a opravu poškodenej infraštruktúry.

Na východe Slovenska povodne zasiahli aj obec Kapušany, ktorej sme poskytli priamu pomoc vo výške 10 000 eur. Spolupatričnosť s ľuďmi postihnutými záplavami vyjadrili aj zamestnanci spoločnosti. Do verejnej zbierky fondu Slovenského Červeného kríža Ľudia ľudom slovnaftári prispeli sumou 6663 eur.

Články o projekte

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.