SLOVNAFT Play Off

Šport

24/38
SLOVNAFT Play Off

Boli sme dlhoročným stabilným partnerom slovenského hokeja v pozícii generálneho a neskôr hlavného partnera extraligy. Zároveň sme sa v roku 2011 stali generálnym partnerom záverečnej časti extraligy Slovnaft Play off.

Partnerstvo s hokejovou Extraligou a jej záverečnou časťou obohatilo najvyššiu hokejovú súťaž a vďaka nemu zákazníci vnímajú značku Slovnaft nielen ako spoločnosť, ktorá vyrába palivá, ale aj podporuje rozvoj jedného z najpopulárnejších športov na Slovensku.

Partnerom záverečnej časti Slovnaft Play Off sme boli do roku 2015. Za celé obdobie nášho partnerstva sa nám podarilo pozdvihnúť celú hokejovú súťaž natoľko, že v roku 2012 bola zaradená v rebríčku renomovaného magazínu The Hockey News najlepších líg sveta. Umiestnila sa na skvelom šiestom mieste a v európskom hodnotení na piatom. Aj tieto výsledky svedčia o tom, že podpora slovenského hokeja, tak ako mladých talentov bola tou správnou voľbou.

Prehľad víťazov Slovnaft Play Off počas generálneho partnerstva:

Ročník

Majster

2011/2012

HC Slovan Bratislava

2012/2013

HKm Zvolen

2013/2014

HC Košice

2014/2015

HC Košice

 

 

 

 

Fotogaléria

    Články o projekte

    Kontakt

    Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

    Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

    Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.