SLOVNAFT Extraliga

Šport

27/38
SLOVNAFT Extraliga

V roku 2007 sme sa stali generálnym partnerom najvyššej hokejovej súťaže na Slovensku, ktorá niesla názov Slovnaft Extraliga. Takto sme si upevnili pozíciu garanta rozvoja slovenského hokeja a vďaka našej aktivite sa kvalitatívne zvýšila úroveň súťaže a tiež záujem a návštevnosť divákov.

V rokoch 2006 a 2007 sme vyčlenili 2,5 milióna korún na zlepšenie podmienok výchovy najmladších hokejistov v hokejových prípravkách. Projektom na podporu juniorov a prípravkárov, ktorý nemá v histórii slovenského hokeja obdobu, sme pomohli riešiť najpálčivejší problém slovenského hokeja – výchovu talentovanej mládeže.

Hokej patrí na Slovensku k najpopulárnejším a medzinárodne najúspešnejším športom a zaslúži si spoľahlivého a seriózneho partnera. Počas celého obdobia partnerstva sme boli prínosom nielen pre samotnú súťaž, ale tiež pre zatraktívneniu hokeja v očiach hokejových fanúšikov. Rolu generálneho partnera sme zastávali až do roku 2011, no aj naďalej sme pokračovali v partnerstve hokeja ako hlavný partner, po ktorom bola pomenovaná záverečná časť extraligy, a teda Slovnaft Play Off

Prehľad víťazov Slovnaft Extraligy počas generálneho partnerstva:

Ročník

Majster

2007/2008

HC Slovan Bratislava

2008/2009

HC Košice

2009/2010

HC Košice

2010/2011

HC Košice

Fotogaléria

    Články o projekte

    Kontakt

    Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

    Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

    Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.