SLOVNAFT Cup

Šport

19/37

Slovenský pohár s tradičným názvom Slovnaft Cup je najvyššia slovenská pohárová súťaž vo futbale vo vekovej kategórii mužov. V prvom rade chceme zabezpečiť, aby mala spoľahlivú a serióznu podporu, ktorá bude motivovať tímy k skvelým športovým výkonom, ktoré tešia všetkých futbalových fanúšikov.

Slovenský futbalový zväz s nami uzavrel partnerstvo v súťažnom ročníku 2011/2012 a po prvýkrát v histórii získala táto pohárová súťaž titulárneho partnera. Vzniklo partnerstvo, na základe ktorého si táto tradičná súťaž postupne získala väčšiu vážnosť a popularitu nielen medzi slovenskými futbalovými klubmi, alenajmä medzi širokou diváckou verejnosťou.

V sezóne 2014/2015 vošiel do platnosti nový model najvyššej futbalovej súťaže, podľa ktorého sa do súťaže mohli zapojiť okrem klubov z Fortuna ligy a DOXXbet ligy aj tímy z regionálnych súťaží. Týmto spôsobom sa snažíme o zatraktívnenie súťaže a o väčší divácky záujem. Prvý ročník s novými pravidlami priniesol viac ako trojnásobný počet futbalových tímov, ktoré zohrali viac ako trojnásobný počet zápasov – na 179 prihlásených futbalových klubov čakalo 180 zápasov.

Fotogaléria

Články o projekte

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Vyplňte žiadosť nižšie alebo nás v prípade otázok kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára.

Žiadosti na stiahnutie