Naše stroMY

Životné prostredie

1/39

Projekt Naše stroMY prinesie do slovenských miest viac zelene. Stromy sú životne dôležitým orgánom našich miest. Čistia vzduch, v horúčavách ochladzujú okolie, bránia vysychaniu pôdy, znižujú prašnosť, počas dažďov zachytávajú vodu, sú prírodnými bytovkami pre rôzne druhy vtákov a užitočného hmyzu. Vedeli ste, že dokonca znižujú stres?

V spolupráci s OZ Sadíme stromy spúšťame projekt Naše stroMY, vďaka ktorému prinesieme ešte tento rok do slovenských miest novú zeleň. V rámci projektu chceme vyzvať obyvateľov miest, aby sa k nám aj so susedmi pripojili a pomohli nám vysadiť nové stromy.

Cieľom projektu je jediné. Spríjemniť a skvalitniť prostredie, v ktorom žijeme, pre nás aj pre naše deti. Okrem nadšenia pre dobrú vec si obyvatelia nemusia nosiť nič. O náradie, občerstvenie, zaujímavé informácie o stromoch a pomoc pri sadení sa postaráme my.


Do konca roka nás nájdete v nasledovných mestách:
Bratislava, Malacky, Nové Zámky, Kalinovo pri Lučenci, Tŕnie pri Zvolene a Michalovce.

Informácie o najbližšom sadení zistite na našej Facebook stránke, v ktorej nájdete presný rozpis dátumov a miest. Pozvite svojich susedov a pripojte sa k nám! Za každý pár pomocných rúk vám ďakujeme.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.