Freshhh Junior

Školstvo

12/38
Freshhh Junior

Slovnaft po niekoľkoročných skúsenostiach s odbornými súťažami Freshhh a Freshhh for Professionals organizuje podobnú online súťaž aj pre študentov stredných škôl a 8-ročných gymnázií.

Súťaží sa v trojčlenných tímoch, pričom členovia tímu nemusia byť z rovnakej triedy, ani z toho istého ročníka. Dôležité je však zaregistrovať sa včas, pretože počet súťažných tímov je obmedzený na 500. Samotná súťaž pozostáva z 12 online kôl, na ktorých majú súťažiaci na vyriešenie 24, resp. 48 hodín.

Päť najlepších tímov v online časti postupuje do finále, ktoré sa koná priamo v Slovnafte a špeciálne kolo je vytvorené aj pre päť najlepších odborných škôl. Najúspešnejšie tímy majú šancu získať zaujímavé ceny, navyše škola s najvyšším počtom tímov, ktoré dokončia online časť súťaže, získava finančnú odmenu v hodnote 1000 eur.

Fotogaléria

Články o projekte

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.