Festival Bažant Pohoda

Kultúra

25/38
Festival Bažant Pohoda

Našu naftu sme dodávali pre generátory, ktoré poháňali najväčší slovenský letný hudobný festival Bažant Pohoda. Energia z našej rafinérie napájala nielen festivalové pódiá s kapelami, ale oživovala aj stánky s občerstvením, či sprievodné atrakcie pre návštevníkov.

Popri „šťave“ pre pohodu sme sa snažili taktiež uľahčiť cestovanie na a z festivalu a spríjemniť chvíle „pohody“. Podporili sme autobusovú kyvadlovú dopravu z Trenčína na Pohodu na letisku, pričom cena lístkov denných a nočných spojov bola znížená na 50 centov. Pre tých, ktorí chodia na festival vlastným autom sme pripravili na vybraných čerpacích staniciach špeciálne akcie.

V roku 2013 sme na Pohode prispeli tiež k bezpečnej jazde, keď sme pred hlavným vchodom na Pohodu a na parkovisku automobilov testoval vodičov v spolupráci s partnermi – spoločnosťou Orange a Slovakia Ringom na alkohol, poskytoval im rady o bezpečnej jazde a informoval o rozdieloch v kvalite palív, mazív a autochemikálií. Kto chcel, tomu hostesky umyli bezplatne okná na autách a doliali kvapalinu do ostrekovačov.

„Sme radi, že môžeme prispieť k neopakovateľnej a jedinečnej atmosfére, ktorá Pohodu zaradila medzi najlepšie festivaly na svete,“ povedal k nášmu partnerstvu s významným letným festivalom Anton Molnár, hovorca a riaditeľ Podnikovej a marketingovej komunikácie Slovnaftu.

Fotogaléria

    Články o projekte

    Kontakt

    Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

    Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

    Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.