Beh okolo Slovnaftu

Šport

4/38

Slovnaft v spolupráci so Združením klubov Apollo organizuje jedno z najstarších bežeckých podujatí na Slovensku, Beh okolo Slovnaftu. V športovom areáli bratislavského Vlčieho hrdla sa stretáva široká verejnosť a zamestnanci spoločnosti Slovnaft, aby si zmerali sily v rôznych bežeckých disciplínach.

V poradí 58. ročník jedného z najstarších behov na Slovensku prilákal v roku 2018 dokopy 320 bežcov. V 19 kategóriách štartovali deti a mládež, rodinné tímy, zamestnanci Slovnaftu, ale aj verejnosť. Všetci bežci si domov odniesli pamätnú medailu a tí najlepší v jednotlivých kategóriách aj 61 trofejí.

Organizátori v roku 2018 udelili čestné uznanie trom bežcom, ktorí sú súčasťou Behu okolo Slovnaftu už od jeho začiatkov. Gustáv Erdelský prvýkrát štartoval na najstaršom firemnou behu v roku 1961, tento ročník bol jeho päťdesiatym. K čestným účastníkom patrí aj Ivan Hrebíček s počtom štartov 38 a Štefan Hedera s 25 štartmi. Všetci traja bežci odbehli trať dlhú úctyhodných 3000 metrov.

Beh okolo Slovnaftu organizuje Združenie klubov Apollo v spolupráci so spoločnosťou Slovnaft. Združenie je neziskovou organizáciou, ktorá združuje a podporuje mimopracovné aktivity pre zamestnancov Slovnaftu a ich rodinných príslušníkov.

    Kontakt

    Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

    Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

    Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.