18 júl. 2012

Pohoda so Slovnaftom, Slovnaft na Pohode


Pohoda so Slovnaftom, Slovnaft na Pohode

Na úspechu tohtoročného najväčšie open-air festivalu na Slovensku Bažant Pohoda má podiel aj spoločnosť Slovnaft.

Okrem nafty na bezproblémový chod všetkých generátorov, ktoré poskytovali energiu festivalovým pódiám, stánkom a ostatným atrakciám, Slovnaft zabezpečil lacnú dotovanú prepravu pre viac ako 600 účastníkov a priamo v areáli festivalu ponúkol zaujímavý program vo vlastnej Slovnaft Friends Zone.

Aj tento rok bol Slovnaft partnerom energie festivalu Bažant Pohoda. Počas 4 dní spotrebovali generátory na festivalových pódiách, v stánkoch a všetkých sprievodných atrakciách  16 358 litrov nafty, vyrobenej v jednej z najmodernejších rafinérií Európy.

Okrem paliva pre generátory Slovnaft tento rok dotoval tiež festivalovú dopravu. Spolu 15 autobusov z Bratislavy, Nitry, Nových Zámkov, Piešťan, Trnavy, Dunajskej Stredy, Galanty a Komárna prepravilo na Pohodu a späť 628 ľudí. Spiatočný lístok  stál iba 5 eur. Navyše,  kúpou dotovaného lístka  každý cestujúci  prispel na dobrú vec. Celý výťažok z cestovného vo výške 3375 eur bude totiž venovaný občianskemu združeniu Úsmev ako dar. „Sme Slovnaftu vďační, že pamätal na  festivalovú dopravu a vyriešil ju naozaj veľkoryso. Je to veľká služba pre našich návštevníkov, ktorú nesmierne oceňujeme,“ povedala  Eva Dudašková zo spoločnosti  POHODA FESTIVAL.

„Tento rok bolo naším cieľom  pokryť nielen energetické náklady festivalu, ale osloviť aj samotných účastníkov aktivitami priamo na festivale. Verím, že dotovaná festivalová doprava a atrakcie v Slovnaft Friends Zone sa návštevníkom páčili. Na budúci rok sa budeme snažiť prísť opäť s niečím novým,“ povedal Anton Molnár, riaditeľ Podnikovej komunikácie SLOVNAFT, a.s..

Novinkou priamo v areáli festivalu na trenčianskom letisku bol zábavno-relaxačný priestor Slovnaft Friends Zone, kde sa denne vystriedalo približne 1700 ľudí.  Návštevníci tam mali možnosť vyskúšať si lezeckú stenu a maľovanie na plátno vo výške. Pre fanúšikov motoristického športu Slovnaft   pripravil Dakar zónu s atraktívnou expozíciou, jazdu na race simulátoroch či  adrenalínové skákanie na motostickoch. Všetky aktivity boli počas festivalových dní nepretržite vyťažené. Stovky ľudí využili aj  ležadlá a vaky v relaxačnej časti Slovnaft Friends Zone, kde si  mohli zdriemnuť a  osviežiť  sa v tropickom počasí nealko kokteilmi  z  Virgin baru.

Krátko  pred Pohodou spustil Slovnaft aj online aplikáciu Palec a batoh (www.palecabatoh.sk), ktorá ponúkla možnosť zdieľať cestu v osobnom aute. Stopári si prostredníctvom nej mohli nájsť „šoférov“ a  tí, ktorí mali v aute voľné miesto, si mohli dohodnúť parťáka na cestu. Aplikácia je stále živá a využiteľná  počas celého roka.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.