13 sep. 2011

Novinky v TIPSPORT EXTRALIGE 2011/12


Novinky v TIPSPORT EXTRALIGE 2011/12

19. ročník TIPSPORT EXTRALIGY s jeho záverečnou časťou SLOVNAFT Play Off prinesie viac dynamiky na ľade i medzi divákmi. Už 16. septembra sa všetkých 10 extraligových hokejových klubov stretne na zimných štadiónoch v prvých vzájomných súbojoch.

Štart do novej sezóny ale poznačí smútok za Pavlom Demitrom. Zápasy prvého kola TIPSPORT EXTRALIGY začnú minútou ticha a hudba nebude hrať ani počas prvých piatich minút prvej tretiny zápasov. Zároveň všetci hráči nastúpia na zápasy s čiernou stuhou s číslom 38 na svojich dresoch.

Kluby  sú na novú extraligovú sezónu plne pripravené. Súčet klubových rozpočtov na novú sezónu je v celkovej výške 15  470  000 eur.

„Všetky kluby uhradili svoje záväzky  a  v súčasnosti nič nebráni tomu, aby sa najvyššia hokejová súťaž začala podľa plánovaného rozvrhu“ uviedol Maroš Krajči, predseda predstavenstva spoločnosti PRO– HOKEJ , a.s..S najvyšším rozpočtom ide do novej sezóny  HC Slovan BRATISLAVA, s najnižším naopak klub HK 36 Skalica.

Priaznivá finančná bilancia je aj zásluhou dlhoročného stabilného partnerstva so spoločnosťou SLOVNAFT, ktorá je tento rok hlavným partnerom TIPSPORT EXTRALIGY a generálnym partnerom jej záverečnej časti SLOVNAFT PlayOff.

Prehľad rozpočtov jednotlivých extraligových klubov:

HC Slovan BRATISLAVA                            4 000 000 eur
HC Kosice                                                    3 000 000 eur
Dukla Trencin                                              1 350 000 eur
HKM Zvolen                                                  1 300 000 eur
MsHK DOXXbet Žilina                                1 250 000 eur
HK Nitra                                                        1 200 000 eur
HK Poprad                                                   1 100 000 eur
MHC Mountfield (Martin)                         1 100 000 eur
HC´05 Banska Bystrica                             1 000 000 eur
HK 36 Skalica                                                 920 000 eur

Nové posily na ľade

TIPSPORT EXTRALIGA 2011/12 priniesla čerstvý vietor na súpisky jednotlivých klubov. Každý z desiatich klubov  ide do novej sezóny hneď s niekoľkými nováčikmi. Najviac nových hráčov , až štrnásť, nastúpi na ľad za HKM Zvolen. Po dvanásť nováčikov si vyskúša svoje nové pôsobisko aj v Bratislave a v Banskej Bystrici. Naopak najmenej nových tvárí uvidia fanúšikovia v Martine, Košiciach a Skalici, kde sa na súpiskách objavilo zhodne po šesť nových mien.

Najstarším hráčom v novej sezóne je podľa štatistiky vyplývajúcej z nových súpisiek klubov 40-ročný Ján Pardavý z DUKLY Trenčín. V porovnaní s inými extraligovými klubmi má najviac „naj“ hráčov klub v Skalici.  V novej sezóne za klub nastúpi na ľad nielen momentálne najvyšší hráč extraligy Tomáš Magušin (výška 200 cm), ale súperi si budú musieť poradiť aj s Vojtechom Klozom, ktorý je s výškou 190cm a váhou 109kg aktuálne najťažším hráčom TIPSPORT EXTRALIGY. Naopak s najnižšou váhou nastúpi na ľad Tomáš Tomek (71kg), rovnako z klubu HK Skalica.

Novinky na štadiónoch i pre divákov

Najvyššia hokejová súťaž prináša novinky nielen na súpiskách, ale aj na štadiónoch. Hokejové extraligové duely si budú môcť fanúšikovia v Bratislave vychutnať na jednom z najmodernejších štadiónov v Európe – SLOVNAFT aréne. Najviac zmien je pripravených pre fanúšikov v Poprade, na ktorých čaká až 14 nových sky boxov, nový kamerový systém, turnikety, osvetlenie, ale aj informačná obrazovka.

Tribúna pre divákov sa tiež rekonštruovala vo Zvolene a nový sektor, špeciálne pre Fan klub domácich si spolu so Správou športových a telovýchovných zariadení upravili samotní fanúšikovia pred začiatkom sezóny v Banskej Bystrici.

Zabávať divákov budú na štadiónoch okrem cheerleaderiek aj multimediálne kocky, a to v Košiciach a túto novinku uvidia už aj diváci v Trenčíne.  Zriadiť vlastnú extraligovú internetovú televíziu sa na vlastnej stránke klubu rozhodli vo Zvolene, kde budú môcť fanúšikovia opäť aj o čosi viac míňať, a to v novom FAN shope.

Nový generálny partner TIPSPORT SK a.s. nový hokejový zážitok

Spoločnosť TIPSPORT SK, a.s. pripravila pre fanúšikov TIPSPORT EXTRALIGY  atraktívnu súťaž o hokejový zážitok s členkami  Tipsport  teamu. „Do nášho portfólia uvádzame hokejovú „Tip päťku“. Každý zákazník, ktorý si vyberie z kurzovej ponuky TIPSPORT EXTRALIGY a natipuje v aktuálnom kole 5 kurzových udalostí na jeden tiket s minimálnym vkladom jedno euro,  sa dostane do žrebovania o 2 vstupenky na najbližší hokejový zápas Tipsport Extraligy. Zápas si výherca užije v exkluzívnej spoločnosti našich krásnych dievčat z Tipsport teamu“ povedal o novinkách pre fanúšikov hokeja Miroslav Baranec, marketingový riaditeľ spoločnosti TIPSPORT SK, a.s..

Nový generálny partner zároveň pripravil pre všetkých návštevníkov extraligových štadiónov atraktívne súťaže o kredity na tipovanie v stávkovej kancelárii TIPSPORT. Súťaže sa stanú príjemnou súčasťou prestávok na štadiónoch počas každého z extraligových zápasov. Vyžrebovaní návštevníci štadióna budú môcť ukázať napríklad svoje strelecké schopnosti a skúsiť triafať do špeciálne upravenej hokejovej bránky. Každý úspešný strelec získa čestný tipovací tiket v hodnote 5 eur. „Počas jesennej časti TIPSPORT EXTRALIGY sa budú návštevníci hokejových štadiónov pravidelne stretávať s našimi dievčatami z Tipsport teamu. Priamo od nich dostanú všetky informácie o našom bonusovom programe TIPKONTO, atraktívne darčekové predmety a zároveň získajú možnosť natipvať si v stávkovej kancelárii TIPSPORT v hodnote 2 EUR zadarmo“ uviedol ďalšie plány do extraligovej sezóny Miroslav Baranec.

Zástupcovia spoločnosti PRO-HOKEJ a.s., organizátora najvyššej hokejovej súťaže,  sú presvedčení, že všetky novinky  v rámci hokejovej extraligy prinesú na slovenské štadióny nielen veľa zábavy, ale aj množstvo nových divákov a sezóna 2011/12 sa tak stane sezónou s najväčšou diváckou účasťou za posledných 5 rokov.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.