25 aug. 2017

Medzinárodná hádzanárska súťaž žien s novým názvom MOL Liga


Medzinárodná hádzanárska súťaž žien s novým názvom MOL Liga

Spoločná česko-slovenská súťaž hádzanárok vstupuje do sezóny 2017/18 s novým generálnym partnerom, spoločnosťou MOL Česká republika. Súťaž zároveň mení svoj názov na MOL Liga.

Slovenské hádzanárske kluby budú spolupracovať s hlavným partnerom súťaže, spoločnosťou Slovnaft, kým české kluby budú v úzkom kontakte s generálnym partnerom súťaže, spoločnosťou MOL Česká republika. „Sme radi, že po nedávnom vstupe do najvyššej slovenskej hádzanárskej súťaže mužov, ktorá sa hrá od novej sezóny pod názvom Slovnaft Handball Extraliga, sme sa stali aj hlavným partnerom spoločnej česko-slovenskej najvyššej súťaže žien. V oboch súťažiach chceme prispieť k zvyšovaniu kvality, pritiahnuť fanúšikov na štadióny a nadchnúť mladých ľudí pre hádzanú, „povedal Martin Demčák zo spoločnosti SLOVNAFT, a.s.

V MOL Lige sa predstaví dvanásť tímov, osem českých a štyri slovenské. Česko-slovenský triumf obhajujú slovenské majsterky z Iuventy Michalovce. Liga štartuje v piatok 1. septembra 2017 stretnutím Veselí nad Moravou – Trenčín. Prvým duelom, ktorý odvysiela RTVS, bude o deň neskôr stretnutie Bánovce – Most. Všetky zápasy MOL Ligy sa tradične vysielajú v najvyššej kvalite na webovom portáli TVCOM.cz.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.