04 júl. 2014

Má iba 15 a mieri do hollywoodskeho štúdia


Má iba 15 a mieri do hollywoodskeho štúdia

Slovenka Ema nás preslávi v zahraničí.

Medzi ďalších úspešných Slovákov v zahraničí určite patrí mladá Ema, ktorá sa venuje kresleniu od svojich štyroch rokov. Všimlo si ju hollywoodske štúdium, ktoré je zamerané na špeciálne filmové efekty.

Ema Kľučovská má 15 rokov, pochádza z Veľkého Grobu a kresleniu sa venuje od svojich štyroch rokov. Minulý rok sa jej podarilo získať grant z programu Talenty novej Európy, ktorý už sedem rokov podporuje talentovaných žiakov a študentov. Aj vďaka nemu usilovne pracovala a svoje práce postupne zverejňovala na stránke Deviantart a na svojom Facebooku . Všimol si ich aj spoluzakladateľ prestížneho hollywoodskeho štúdia špeciálnych filmových efektov Stan WinstonStudio a rozhodol sa, že s ňou spravia prezentačné interview, ktoré bude súčasťou ich stránky.

Asi hodinový rozhovor zostrihali a umiestnili na na internet v podobe videa spolu s ukážkami jej prác.

Pozrite si jej úžasné diela.

Ema je budúcnosť

Samotný MattWinston, terajší šéf štúdia sa vyjadril, že umelci ako Ema sú ich budúcnosť, pre ktorých žijú a verí, že jedného dňa bude s nimi robiť na nových filmoch.

Stan WinstonStudio, je jedno z najuznávanejších hollywoodskych štúdií zameraných na špeciálne filmové efekty.

Toto štúdio stojí za najväčšími hollywoodskymi trhákmi ako napr. Avatar, Terminátor, Iron Man, Vojna svetov, Jurský park, Batman, Predator, Votrelec, Godzila a mnohými ďalšími.

Autor: Pluska.sk

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.