27 jún. 2018

Júnová roadshow Kvapky oleja


Júnová roadshow Kvapky oleja

Tento rok sme opäť priblížili službu odovzdania použitého kuchynského oleja na čerpacích staniciach Slovnaft bližšie verejnosti.

S projektom Aj kvapka oleja sa ráta a zaujímavým programom sme sa zúčastnili na Dňoch energie a ekológie na Slovensku v Bratislave a Banskej Bystrici a na žilinskom food festivale Piknik v meste. Návštevníci sa mohli sa oboznámiť s rôznymi olejovými pokusmi a dozvedieť sa, ako možno použitý kuchynský olej recyklovať a opätovne využiť. Našli sa aj takí, ktorí doniesli použitý olej zo svojich kuchýň. V rámci Pikniku v meste skončil vyprodukovaný olej na festivale v zberných nádobách označených logom projektu. Z odovzdaného oleja sa vyrobí biopalivová zložka do motorovej nafty.

Galéria

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.