25 apr. 2018

Jarná zbierka na pomoc ľuďom v núdzi


Jarná zbierka na pomoc ľuďom v núdzi

V tohtoročnej jarnej zbierke šatstva a užitočných potrieb pre ľudí v sociálnej núdzi a ľudí bez domova, ktorú koordinovala nadácia Pontis, slovnaftári opäť nesklamali.

Spolu sa do nej zapojilo viac ako 110 zamestnancov, ktorí prinášali plné vrecia, tašky, či krabice potrebných vecí. Šatstvo, topánky, posteľná bielizeň, prikrývky a uteráky v objeme až 10 320 litrov tak budú môcť poputovať sociálne slabším osobám do centra pre deti a rodinu Fortunáčik a do denného centra Domec. Zlepšiť kvalitu ich života určite pomôžu aj domáce potreby, ktoré naši zamestnanci na tento účel priniesli – fény, žehličky, jedálenské súpravy, hrnce, panvice, písacie potreby, ale aj dioptrické okuliare, batohy či cestovné tašky a mnoho iného.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.