05 apr. 2015

Dar pre Plamienok


Dar pre Plamienok

Podporu v podobe viac ako osemtisíc eur daroval Slovnaft neziskovej organizácii Plamienok, ktorá sa stará o nevyliečiteľne choré deti. Pomohol tak lekárom, zdravotným sestrám, psychológom a sociálnym pracovníkom, ktorí navštevujú deti v okruhu do 200 km od Bratislavy priamo doma.

Dar v podobe palivových kariet v hodnote 6000 eur a sumu 2008 eur, ktorá bola vyzbieraná počas Vianočného charitatívneho trhu vďaka predaju rôznych hand-made výrobkov, odovzdali nadácii riaditeľ Podnikovej a marketingovej komunikácie spoločnosti Slovnaft Anton Molnár a Barbora Brlicová. Riaditeľka neziskovej organizácie Plamienok MUDr. Mária Jasenková srdečne poďakovala za finančnú podporu, na ktorú sú odkázaní: „Sme veľmi radi, že ste. Prosím, zostaňte s nami aj naďalej. Ďakujeme.“

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.