03 okt. 2011

Brownfields SLOVNAFT na prestížnom Architecture Week Praha


Brownfields SLOVNAFT na prestížnom Architecture Week Praha

Návštevníci tohtoročného prestížneho medzinárodného festivalu architektúry a urbanizmu Architecture Week Praha 2011 sa budú môcť zoznámiť aj s doterajšími výsledkami unikátnej súťaže Brownfields SLOVNAFT, ktorú organizuje rafinérska spoločnosť SLOVNAFT, člen Skupiny MOL, pre univerzitných študentov vyšších ročníkov architektúry.

Piaty ročník festivalu Architecture Week Praha sa bude konať od 10. do 23. 10. 2011 na viacerých miestach Prahy. V rámci festivalu bude Letohrádok kráľovnej Anny (Belvedér) na Pražskom hrade hostiť dva projekty – výstavu Arch Cities a projekt Architektúra a urbanizmus Vyšegrádskej štvorky, ktorý ukáže najlepšie urbanistické a architektonické projekty krajín V4. Téma Brownfields SLOVNAFT je úzko spojená práve s originálnym prístupom budúcich architektov k architektúre a urbanizmu. Ako povedala Agnes Orvosová zo spoločnosti SLOVNAFT, a.s., zámerom organizátorov je posunúť súťaž, orientovanú na tvorivú konverziu starých priemyselných zón, na medzinárodnú úroveň.

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.