15 jún. 2021

Art Film Fest prináša do Košíc príbehy z celej planéty


Art Film Fest prináša do Košíc príbehy z celej planéty

Máme dobrú správu pre všetkých milovníkov dobrých filmov.

V stredu 23. júna otvorí svoje brány nový ročník medzinárodného filmového festivalu Art Film Fest. Už tradične sa bude konať v Košiciach. Festival sprostredkuje divákom príbehy z celého sveta. V tomto ročníku uvedie na plátna desiatky filmov z celého sveta, medzi nimi aj rekordný počet premiérových uvedení domácich filmov v programovej sekcii Slovenská sezóna. Hrané snímky v sekcii Slovenská sezóna doplní početná kolekcia dokumentárnych filmov. Podrobnosti o filmovom i sprievodnom programe 28. ročníka Art Film Festu budú postupne pribúdať na webstránke podujatia a jeho sociálnych sieťach.

Okrem kinosál si môžete filmy vychutnať aj v obľúbených exteriéroch – v mestskom amfiteátri či na nádvorí Katovej bašty.

Predpredaj cinepassov (permanentiek) ako aj celý program festivalu nájdete tu: cinepass.sk/aff

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.