19 jún. 2013

21. ročník TIPSPORT EXTRALIGY 2013/14 v znamení stabilných partnerov a klubov


21. ročník TIPSPORT EXTRALIGY 2013/14 v znamení stabilných partnerov a klubov

O necelé 3 mesiace sa začne v poradí už 21.ročník slovenskej najvyššej hokejovej súťaže TIPSPORT EXTRALIGA 2013/2014.

Po zmenách v uplynulých sezónach čaká na všetkých extraligových fanúšikov stabilný počet klubov, i podpora zo strany osvedčených partnerov súťaže.

Súťaž už v tretej sezóne ponesie nielen oficiálny názov – TIPSPORT EXTRALIGA, nazvanej podľa generálneho partnera súťaže, spoločnosti TIPSPORT SK a.s., ale v rámci Play Off sa k slovu opätovne hlási z dlhodobého pohľadu najstabilnejší partner súťaže, spoločnosť SLOVNAFT a.s.. Spoločnosť, ktorá dlhodobo podporuje najvyššiu súťaž, ostáva v pozícii hlavného partnera extraligy a zároveň generálneho partnera jej záverečnej časti. Tak ako tomu bolo počas uplynulej sezóny, aj nová sezóna tak ponesie vo svojom závere spoločný názov  SLOVNAFT Play Off, TIPSPORT EXTRALIGA.

Podobne ako v uplynulej sezóne, aj v sezóne 2013/2014 bude hrať 10 tímov.Herný systém ostáva rovnaký. V praxi to znamená, že sa  bude hrať aj baráž s prvým tímom prvej ligy. Prvých 8 tímov následne odohrá po základnej časti Play off. „Napriek mnohým ťažkostiam som rád, že vidím snahu ľudí okolo extraligy bojovať za realizáciu každého ďalšieho ročníka. Pevne dúfam, že nová sezóna prinesie nielen záujem zo strany fanúšikov, ale aj záujem zo strany kompetentných, ktorí by mohli našej najvyššej hokejovej súťaži pomôcť a to nielen slovami, ale aj napríklad konkrétnymi zmenami týkajúcimi sa financovania športu a možnými legislatívnymi opatreniami“ uviedol Vladimír Paštinský riaditeľ spoločnosti PRO HOKEJ, a.s..

Ďalšiu extraligovú sezónu podržia aj silní a osvedčení partneri. „ Považujeme za dôležité pomôcť najvyššej hokejovej súťaži a podporiť tak slovenský hokej“  uviedol Miroslav Baranec, marketingový riaditeľ spoločnosti TIPSOPRT SK, a.s.. „Už po tretí krát sme pre fanúšikov i pre zákazníkov našich stávkových kancelárií pripravili atraktívnu ponuku. Tak ako počas uplynulej sezóny ,aj naďalej budú môcť návštevníci na každom zápase vyhrať atraktívne ceny a naši zákazníci zasa môžu tipovať TIPSPORT EXTRALIGU bez manipulačného poplatku“ dodal Miroslav Baranec.

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. vstupuje do súťaže z pozície hlavného partnera už po ôsmy raz. „Aj v nasledujúcej sezóne pripravíme aktivity, ktoré nám umožnia byť v priamom kontakte s fanúšikmi doma i na štadiónoch. Zaujímavé informácie a atraktívne súťaže nájdu priaznivci najvyššej domácej hokejovej súťaže na našom facebookovom profile, ktorý sa celoročne venuje hokeju“ povedal Anton Molnár, riaditeľ útvaru Podnikovej a marketingovej komunikácie spoločnosti SLOVNAFT, a.s..

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.