26 máj. 2017

Plamienku pomáha Slovnaft, aj jeho zamestnanci


Plamienku pomáha Slovnaft, aj jeho zamestnanci

Takmer 7000 eur predstavuje pomoc Slovnaftu neziskovej organizácii Plamienok, ktorá umožňuje nevyliečiteľne chorým deťom tráviť čas doma. Celkovo 6000 eur daroval Slovnaft Plamienku formovou palivových kariet a vyše 900 eur je príspevok zamestnancov – výťažok tradičného vianočného charitatívneho trhu. O tom, že výťažok dostane práve Plamienok, rozhodli zamestnanci vo verejnom hlasovaní.

Plamienok zabezpečuje nevyliečiteľne chorým deťom domácu odbornú starostlivosť. V tíme má lekárov, zdravotné sestry, sociálnych pracovníkov a psychológov. Deti môžu vďaka nim prežiť vzácne chvíle doma – v súkromí a kruhu svojich najbližších. Plamienok pomáha do vzdialenosti 200 km od Bratislavy a nevyliečiteľne chorým deťom a rodinám je bezplatne k dispozícii 24 hodín denne. Dar od Slovnaftu využije na krytie nákladov na dopravu.

(Na fotografii v strede sú riaditeľka Plamienka MUDr. Mária Jasenková, výkonný generálny riaditeľ Gabriel Szabó, vpravo Radka Husáriková z fundraisingu Plamienka, vľavo riaditeľ Podnikovej a marketingovej komunikácie Anton Molnár.)

Kontakt

Radi by ste získali podporu pre seba alebo svoj projekt?

Stiahnite si žiadosť a vyplnenú ju odošlite na adresu [email protected].

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako prevádzkovateľa nájdete TU.